Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Eripakkumised hoolitsustele

UUS! Näo- ja dekolteehooldus mudaga   40 min / 35€

Hoolduses kasutatakse naturaalset tervisemuda, mis on pärit Käina lahe maastikukaitsealalt Hiiumaal. Sobib kõikidele nahatüüpidele, sõltumata vanusest ja soost. Taastab naha loomuliku tekstuuri, tooni, elastsuse ja sära ning eemaldab kahjulikud toksiinid ka kõige sügavamates nahakihtides, asendades need kasulike toitainetega. Orgaaniline mineraalmuda sisaldab rikkalikult looduslikke bio-mineraale, mineraalsoolasid, lipiide ning amino-, fulvo, humiin- ja rasvhappeid, mis on väga olulised toetamaks tervislikku nahastruktuuri. See on unikaalne kombinatsioon naha sügavpuhastamiseks, taastamiseks ja tugevdamiseks. Hoolitsus hõlmab näo ja dekoltee koorimist, mudamaski ja vajadusel lõpetuseks kreemitamist. Maski toimimise ajal (10-15 min) saate nautida lõõgastavat kätemassaži.


Ostes Spaa Hotell Rüütli Säraandva näohoolitsuse (30€ / 30 min), saad kaasa kingituse ning soovitused meie iluekspertidelt!

Säraandev näohoolitsus on kiire ja efektiivne hooldus, mille käigus kooritakse põhjalikult nägu ning kantakse nahale sobilik mask. Viimane tasakaalustab ja taastab naha vajadused. Hoolitsus algab näo puhastamise ja toniseerimisega, järgneb koorimine ja mask vastavalt näonahatüübile, hoolduse lõpetab sobiv silma- ja näokreem. Nahk jääb meeldivalt särav ja siidine, nahk on niisutatud ja niiskusvaesusest tingitud peened jooned minimeeritud.


Päevaspaa

Kingi endale üks teistmoodi päev ja põgene spaasse!

Paketti kuulub:

2 erinimelist spaa hoolitsust valikust

Garderoobikapp isiklike asjade hoidmiseks

Kõik lisaks ostetavad spaa teenused -20%

Paketi hind 18€ ühele inimesele.

Spaateenuste valik: 

Klassikaline massaaž (20min.), soojendavad parfiinkindad või-sokid, parafiin-osokeriitravi, veealune duššmassaaž, charcot dušš, ürdipärlivann, soolakoobas


Info ja broneerimine
(+372) 45 48 100
info@saaremaaspahotels.eu

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu