Spaa Hotell Rüütli

Spaa Hotell Meri

Yhteystiedot

kontakt

Spa Hotell Meri
Pargi 16, Kuressaare 93810
Saare maakond, Eesti

Spa Hotell Meri vastaanotto
(+372) 45 22 100
info@saaremaaspahotels.eu

Sihteeri
Janika Tarto
(+372) 45 27 130
juhiabi@saaremaaspahotels.eu

Henkilöstöpäällikkö
Anne Noor
(+372) 45 22 190
(+372) 53 41 2378
personal@saaremaaspahotels.eu

Myynti- ja markkinointiosasto

Myyntipäällikkö
Heli Sipelgas
(+372) 45 27 140
(+372) 51 77 361
heli.sipelgas@saaremaaspahotels.eu

Myyntipäällikkö
Monika Riks
(+372) 45 22 116
(+372) 51 77 549
monika.riks@saaremaaspahotels.eu

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Liina Tamm
(+372) 45 27 147
liina.tamm@saaremaaspahotels.eu

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Natalija Leiten
(+372) 45 22 120
natalija.leiten@saaremaaspahotels.eu

 

Juhlat ja tapahtumiat
Markus Undrest
(+372) 58 248 508
markus@saaremaaspahotels.eu

Suomen edustusto
Saaremaa SPA Hotels Finland
c/o Pentsami
Tel. (+358) 500 680019
pentsami@mobiili.net

Latvian edustusto
Travel RSP PLUS, SIA
LV40103967714
Matīsa iela 61 – 20, Rīga, LV-1009
LV83HABA0551041306458
A/S Swedbank, HABALV22
info@rsp.travel