Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Yhteystiedot

kontakt

Spa Hotell Rüütli
Pargi 12, Kuressaare 93810
Saare maakond, Eesti

Spa Hotell Rüütli vastaanotto
(+372) 45 48 100
info@saaremaaspahotels.eu

Spa Hotell Rüütli kylpylän vastaanotto
(+372) 45 48 124
spa@saaremaaspahotels.eu

Sihteeri
Maria Neidra
(+372) 45 27 130
juhiabi@saaremaaspahotels.eu

Henkilöstöpäällikkö
(+372) 45 22 190
(+372) 53 41 2378
personal@saaremaaspahotels.eu

Myynti- ja markkinointiosasto

Myyntijohtaja
Timo Pärn
(+372) 45 22 150
timo.parn@saaremaaspahotels.eu

Myyntipäällikkö
Heli Sipelgas
(+372) 45 27 140
(+372) 51 77 361
heli.sipelgas@saaremaaspahotels.eu

Myyntipäällikkö
Monika Riks
(+372) 45 22 116
(+372) 51 77 549
monika.riks@saaremaaspahotels.eu

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Liina Tamm
(+372) 45 27 147
liina.tamm@saaremaaspahotels.eu

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Jelena Havi
(+372) 45 22 120
jelena.havi@saaremaaspahotels.eu

Juhlat ja tapahtumiat
Markus
(+372) 58 24 8508
markus@saaremaaspahotels.eu

Suomen edustusto
Saaremaa SPA Hotels Finland
c/o Pentsami
Tel. (+358) 500 680019
pentsami@mobiili.net

Latvian edustusto
Travel RSP PLUS, SIA
LV40103967714
Matīsa iela 61 – 20, Rīga, LV-1009
LV83HABA0551041306458
A/S Swedbank, HABALV22
info@rsp.travel