Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Yhteystiedot

kontakt

Spa Hotell Rüütli
Pargi 12, Kuressaare 93810
Saare maakond, Eesti



Spa Hotell Rüütli vastaanotto
(+372) 45 48 100
info@saaremaaspahotels.eu

Spa Hotell Rüütli kylpylän vastaanotto
(+372) 45 48 124
spa@saaremaaspahotels.eu

Sihteeri
Janika Tarto
(+372) 45 27 130
juhiabi@saaremaaspahotels.eu

Henkilöstöpäällikkö
Anne Noor
(+372) 45 22 190
(+372) 53 41 2378
personal@saaremaaspahotels.eu


Myynti- ja markkinointiosasto Ma – Pe 08.30-17.00

Myynti- ja markkinointijohtaja
Urmas Pilt
(+372) 452 2120
(+372) 56 945 930
urmas.pilt@saaremaaspahotels.eu

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Liina Tamm
(+372) 45 27 147
liina.tamm@saaremaaspahotels.eu 

Myyntipäällikkö
Monika Riks
(+372) 45 22 116
(+372) 51 77 549
monika.riks@saaremaaspahotels.eu

Myyntipäällikkö
Heli Sipelgas
(+372) 45 27 140
(+372) 51 77 361
heli.sipelgas@saaremaaspahotels.eu

Juhlat ja tapahtumiat
Markus Undrest
(+372) 58 248 508
markus@saaremaaspahotels.eu


Suomen edustusto

Saaremaa SPA Hotels Finland
c/o Pentsami
Tel. (+358) 500 680019
pentsami@mobiili.net

Latvian edustusto
Travel RSP PLUS, SIA
LV40103967714
Matīsa iela 61 – 20, Rīga, LV-1009
LV83HABA0551041306458
A/S Swedbank, HABALV22
info@rsp.travel