Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Kontakt

kontakt

Spaa Hotell Rüütli
Pargi 12, Kuressaare 93810
Saare maakond, Eesti

Spaa Hotell Rüütli hotelli administraator
(+372) 45 48 100
info@saaremaaspahotels.eu

Spaa Hotell Rüütli spaa administraator
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu

Juhiabi
Maria Neidra
(+372) 45 27 130
juhiabi@saaremaaspahotels.eu

Personalijuht
(+372) 45 22 190
(+372) 53 41 2378
personal@saaremaaspahotels.eu

Müügi- ja turundusosakond E-R 08.30-17.00

Müügidirektor
Timo Pärn
(+372) 45 22 150
timo.parn@saaremaaspahotels.eu

Müügikonsultant
Monika Riks
(+372) 45 22 116
monika.riks@saaremaaspahotels.eu

Müügikonsultant
Heli Sipelgas
(+372) 45 27 140
heli.sipelgas@saaremaaspahotels.eu

Müügi- ja turunduskonsultant
Liina Tamm
(+372) 45 27 147
liina.tamm@saaremaaspahotels.eu

Peod ja sündmused
Markus
(+372) 58 24 8508
markus@saaremaaspahotels.eu

Soome Esindus
Saaremaa SPA Hotels Finland
c/o Pentsami
Tel. (+358) 500 680019
pentsami@mobiili.net

Läti Esindus
Travel RSP PLUS, SIA
LV40103967714
Matīsa iela 61 – 20, Rīga, LV-1009
LV83HABA0551041306458
A/S Swedbank, HABALV22
info@rsp.travel