Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Käte- ja jalahooldused

Klassikaline maniküür 60 min 25 €

Terved ja hooldatud käed on pilkupüüdvad ja lisavad enesekindlust. Klassikaline kätehooldus sisaldab küünte ja küünenahkade töötlust, käelabade koorimist ja kreemitamist. Soovi korral poleeritakse või lakitakse küüned.

Spaa kätehooldus 75 min 35 €

Hooldus sisaldab klassikalist maniküüri ja hellitavat heaoluhooldust. Vastavalt Teie naha seisukorrale valime sobiva koorija ja maski. Õrnatoimelised koorijad muudavad naha siidiseks ja sügavniisutav mask taastab naha elastsuse ja noorendab nahka. Hoolduse lõpetab rahustav käemassaaž kuni küünarnukini. Soovi korral poleeritakse või lakitakse küüned.

Klassikaline pediküür 75 min 30 €

Hoolitsetud jalad annavad hea enesetunde. Hooldus algab aroomiteraapilise ja nahka pehmendava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned ja hooldatakse nahapaksendid. Jalalabade koorimine ja kreemitamine taaselustab nahka ja eemaldab pinged. Soovi korral poleeritakse või lakitakse küüned.

Probleemsete jalgade pediküür 60 min 35€

Hoolitsus on mõeldud probleemsetele jalgadele, millel on paksenenud küüned, tugevad kannapaksendid ning lõhenenud kannad. Hooldus algab aroomiteraapilise ja nahka pehmendava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned ja hooldatakse nahapaksendid. Jalalabade kreemitamine masseerivate liigutustega taaselustab nahka ja leevendab pingeid.

Spaa jalahooldus 90 min 45€

Luksuslik jalahoolitsus algab aroomiteraapilise ja nahka pehmendava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned ja küünenahad. Õrnatoimeline koorija koos sügavniisutava ja antioksüdantide rikka jalamaskiga taastab naha niiskusesisalduse ja annab nahale noorusliku sära. Hoolitsuse lõpetab rahustav jalamassaaž, kliendi soovil poleeritakse küüned. Hoolitsuse tulemuseks on kerged ja kaunid jalad.

Spa jalahooldus ei ole soovitav beebiootel naistele.

Samuti ei ole soovitav peale hooldust küüsi lakkida, kuna küüntesse imendunud õli ei lase lakil kuivada ja lakk ei jää püsima.

Väsinud jalgade hooldus sooja küünlaõli massaažiga 30 min 20€

Lõõgastav hooldus jalgadele, kus kooritakse jalgu piparmündi koorijaga (põlvedeni), seejärel masseritakse jalgu (põlvedeni) sooja küünlaõliga. Hoolitsuses ei korrastata küüsi ega paksendeid kandadel.

Küünte lakkimine 15 min 5€

Küünte lakkimine geellakiga 60 min 20€

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu