Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Massaažid

Klassikaline massaaž 30 min/40 min/60 min              35€28€20€

Klassikaline massaaž leevendab lihaspingeid, parandab vereringet ja soodustab ainevahetust. Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Kasutatakse lihaspingete ja unehäirete korral, samuti stressi maandamiseks. Massaaži ei tohi teha kui on kõrgenenud vererõhk, veenilaiendid, nahahaigused või palavik.

Mudamassaaž  50 min 25 €

Massaaži tehakse Saaremaa Mullutu lahe mineraaliderikka mudaga. Muda leevendab lihaspingeid ja nahaprobleeme, parandab vereringet ning toidab nahka jättes selle siidjaks.

Aroomimassaaž 60 min 40 €

Aroomimassaaž on iidne ravimise ja tervendamise kunst, mis tasakaalustab meeli ja toidab keha. Kerged massaaživõtted koos naturaalsete eeterlike õlidega leevendavad mitmeid probleeme. Aroomimassaaž sobib stressi, lihaspingete, vererõhu kõikumiste, unetuse, üleväsimuse, ärevuse ja veel mitmete emotsionaalsete seisundite tasakaalustamiseks. Eeterlikud õlid on nahale ka suurepäraseks maskiks, mis pinguldavad, toidavad ja parandavad naha elastsust.

Meemassaaž 60 min 40 €

Meemassaaž on üks Tiibeti iidsetest ravimassaažidest.
Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat ning naha kaudu imendudes annab mesi edasi oma head raviomadused. Lõpptulemusena paraneb füüsiline vorm ja ainevahetus, puhastuvad energiakanalid.
Meemassaaž parandab naha, nahaaluse koe ja lihaste vereringet, aitab muuta nahka elastsemaks ja siidisemaks, omab efektiivset tselluliidivastast toimet. Mesi absorbeerib mürkaineid ja kiirendab nende väljumist organismist. Hea tulemus saavutatakse seljahaiguste, liigespõletike, külmetushaiguste, ainevahetushäirete ja tselluliidi korral. Ei sobi meeallergia korral.

Tiibeti massaaž soojade kubudega 60 min 40 €

Soojade soolakubudega tehtav massaaž, mis ergutab pindmist vereringet ja viib jääkained organismist välja, samal ajal silendab nahka. Soojakubud kiirgavad soojust, mis avaldavad soodsat mõju lihastele. Täiuslik stressivastane hooldus, mis sobib nii meestele kui naistele.

Kupumassaaž 60 min 40 €

Massaaži eripäraks on kummist kuppude abil tekitatav vaakum. Vaakum parandab vedelike ringlust ning selle tagajärjel vähenevad lihaspinged. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti, aitab liigesprobleemide korral. Kupumassaaži järgselt võivad väga tundliku nahaga klientidel tekkida nahaalusesse koesse mõõdukad verevalumid, mis kaovad organismi kahjustamata.

Hiina Tui Na massaaž 70 min 45€

Massaaži eesmärgiks on seiskunud eluenergia – Qi õigesti liikuma panna ning tasakaalustada energiaid andes kehale võimaluse end ise tervendada. Massaaž hõlmab kogu keha, võteteks on rullimine, sõtkumine, koputamine, hõõrumine ning venitus.

Pea massaaž 30 min 25€

See on energeetiline massaaž, mida teostatakse aroomiõlidega, masseerides energialiine ja -punkte. Hoolitsus haarab nii õlad, käsivarred kui ka kaela ja pea. Klient tajub juba massaaži kulgemise käigus väga suurt lõõgastust. Peamassaažil on energiat stabiliseeriv efekt, see on depressioonivastane ning parandab vere- ja lümfiringet.

Beebimassaaž ca 20 min 13 €

Laste massaaž (kuni 12 a) 20 min 13 €

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu