Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Spaa hoolitsused näole

Catiovital 60 min 55 €

Personaalselt kohandatav sügavpuhastav ja ilu andev aparaadihooldus. Spetsiaalne topelt-ionisatsiooni meetod aitab seerumgeeli toimeainetel imenduda intensiivselt nahka ja saavutada soovitud tulemust. Hoolduse lõpetab massaaž eeterlike õlidega, mille järel kantakse nahale mask ja kreemid.

Catiolift 50 min 65 €

Nahka pinguldav aparaadihooldus näole ja kaelale, mis silub silmnähtavalt peened ja sügavad jooned, tõstab ja täidab kortsukesi, voolib näo ovaali ning pinguldab nahka. Erilist tähelepanu pööratakse silmade ümbrusele. Hoolduse lõpetab lõõgastav massaaž eeterlike õlidega, mille järel kantakse näole mask ja kreemid. Tulemuseks on pingul nahk, silutud kortsukesed, „avatud“ silmad ning silmnähtavalt paranenud naha toonus.

Catiolift deluxe 90 min 76 €

Eksklusiivne näohooldus, kus on ühendatud Catiovital ja Catiolift hooldused. Naha sügavpuhastamine toimub rakutasandil, mis lihtsustab muuhulgas ka nahka ärritamata komedoonide eemaldamist. Tulemuseks on kohene tõstev efekt, näo- ja kaelanahk on pinguldatud, näojooned ja kortsukesed silutud, nahk niisutatud ning jume ühtlane. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele alates 30. eluaastast.

Beaute Aromatic 50 min 37 €

Näohooldus, mis põhineb aroomiteraapia meetoditel. Aromaatsete eeterlike õlide looduslikud toimeained ja spetsiaalsed massaaživõtted muudavad naha kauniks ja säravaks. Eksklusiivses lõõgastavas massaažis kasutatakse Ayurveda ja Shiatsu elemente. Hooldus sobib igale vanusele ja kõikidele nahatüüpidele.

Beaute lifting 50 min 45 €

Näonahka siluv ja pinguldav hooldus pro-kollageeniga. Innovaatiline vananemisvastane programm aitab värskendada väsinud ja lõtvunud nahka. Ideaalne hooldus enne erilist tähtpäeva, et olla efektselt särav ja noor.

DERMO PEELING HOOLDUS       45 min

Derma PH hooldus  80€   tõhusam  ja toimib sügavuti hooldus

Dermabrasion hooldus 70€  kui eelmine hooldus on vastunäidustatud

Nahka uuendav hooldus hapetega, kustutab nähtavad vananemise märgid ja toob taas esile särava jume, helendab pigmendilaike ning silendab kortse.

Esmalt toimub surnud naharakkude eemaldamine hapetega, mille käigus aktiveeritakse uute rakkude tekkimist, soodustatakse kollageen-ja elastiinkiudude tootmist ning pärsitakse liigse melaniini tekkimist.  Seejärel teostatakse näole, kaelale ja dekolteele lõõgastav massaaž aktiivainetega rikastatud seerumiga, mis aitab tõsta rakkude aktiivsust ning toidab ja niisutab nahka sügavuti. Järgnevalt kantakse näole rahustav, toitev ja naha omakaistevõimet tõstev alginaatmask. Lõpetuseks kantakse nahale kaistev päevakreem ja sobivad silma- ja huuleümbruse ning kaelakreemid.

Hoolduse järgselt on nägu märgatavalt noorulikum. Nahk on kirgas ja särav, nahatoon on ühtlasem, kortsud on silutud, pigmendilaigud on vähenenud.

Silmaümbruse erihooldus Eye Repair 40 min 37 €

Silmad on meie hinge peegel! Tihti puutume kokku silmaümbruse probleemidega nagu tumedad silmaalused, tursed ja kortsud, mida põhjustavad erinevad kahjulikud välismõjud. Hooldus pakub kolmest üksteist täiendavast etapist koosnevat silmaümbruse erihooldust CatioVital aparaadiga.

Lõõgastav näohooldus massaažiga 30 min 30€

Lõõgastava massaažiga näohoolitsus sobib igaühele, kes soovib taastada kauni, särava ja elastse naha. Näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha ainevahetust ning hapnikuga varustamist. Hoolitsus algab näo puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale silmaümbruse-ja näokreem. Nahk jääb siidine ja sile ning niisutatud ja pehme.

Säraandev näohooldus 30 min 30€

Kiire ja efektiivne hooldus, mille käigus kooritakse põhjalikult nägu ning kantakse nahale sobilik mask. Viimane tasakaalustab ja taastab naha vajadused. Hoolitsus algab näo puhastamisega ja toniseeritakse, järgneb koorimine ja mask vastavalt näonahatüübile, hoolduse lõpetab sobiv silma- ja näokreem. Nahk jääb meeldivalt särav ja siidine, nahk on niisutatud ja niiskusevaesusest tingitud peened jooned minimeeritud.

Klassikaline mosaiiknäohooldus 45 min 42€

Klassikaline näohooldus, mis teostatakse vastavalt nahatüübile. Nahk puhastatakse, järgneb koorimine ja mask vastavalt nahatüübile, hoolduse lõpetab näonahale sobiv seerum ning näo-ja silmakreem. Hoolduse käigus keskendutakse näonaha põhilistele vajadustele.             

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu