Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Spaa klassika

Soojendav parafiin-osokeriit 20 min 10€

Parafiin-osokeriitravi on pindmine soojusravi ja toimib paikselt liigeste ja lihaste vaevuste puhul. Lõõgastab lihaseid, parandab naha ja nahaaluskoe verevarustust, laiendab reflektoorselt veresooni ka sügavamal lihastes ning liigestes, leevendub valu. Protseduuril kasutatakse parafiini ja loodusliku osokeriidi ehk mäevaha segu. Osokeriidi lisamine hoiab segu kauem soojana. Looduslikel eeterlikel õlidel osokeriidis on väga tervistav toime.

Soojendavad parafiinkindad 20 min 13€

Taastavas parafiinihoolitsuses kasutatakse traditsioonilist spaa parafiinivanni. Hoolitsus niisutab ja taastab kuiva ning tundlikku nahka. Nahk muutub pehmeks ja siledaks. Lõõgastav soojus on kosutav ning tervistav. Hoolitsus sobib väga hästi vereringehäirete ning liigesvaevuste korral. Virsikuõliga parafiin pakub lisaks efektiivsele toimele ka meelelist naudingut. Esimene etapp on koorimine, mis valmistab naha ette parafiinihoolitsuseks. Järgneb parafiinivann. Sooja parafiini toimeaeg on 10 – 15 minutit. Hoolitsuse lõpetab kerge massaaž.

Soojendavad parafiinsokid 20 min 13€

Hoolitsus muudab naha pehmeks ja on niisutava toimega. Teepuuõliga parafiin vaigistab valu ja toimib põletikuvastaselt krooniliste liigese- ja lihashaiguste ning traumajärgsete muutuste korral. Jalgade parafiinravi on sügavniisutav, nahka hooldav ja toitev, vereringet parandav ja küünevalle pehmendav.

Soolakamber 30 min 5 €

Tugevdab limaskestadega seotud immuunsüsteemi, vähendab hingamisteede turseid ja kergendab nohu korral hingamist. Samuti on soolakambril stressi vähendav mõju. Nahaprobleemide korral on sool leevendava toimega. Soolakoobas ei sobi ägedate ja kõrge palavikuga kulgevate viirushaiguste, raske astmahoo, südamepuudulikkuse, neeruhaiguste, ägedas staadiumis kopsuhaiguste, tuberkuloosi, väga tugeva hingamispuudulikkuse ja ravimata kõrge-vererõhutõve puhul.

Relaksatsiooni- ehk lõõgastuskamber 20 min 5€

Ruumi interjöör aitab meeleolu loomisele kaasa: lamamistoolid, akvaarium, soe kiviklibupõrand, lõõgastavad helid. Lõõgastusseanss algab põhjaliku juhendatud lihaslõõgastustreeninguga ja jätkub audiovisuaalsete efektidega (DVD), et viia klient eemale igapäeva-mõtetest ja keskkonnast. Film ja helid loovad kujutluse, et viibite kas ookeani kaldal või vihmametsas, vastavalt soovile. Protseduur sobib kõigile. Riietus protseduuril mugav või sportlik.

Grossing   20 min                                                                                      10€

Grossing on spordi-, meditsiini-, kinesioloogia- ja rehabilitatsiooni valdkondades rakendatav liigutustegevuste õpetamise ja treenimise ning liikumis- ja taastusravi uudne meetod, mille oluliseks tunnuseks on inimese kehamassile mõjuva raskusjõu ümberjagamine. Tegemist on efektiivse sportliku treeningu ja taastusravi vahendiga, mille abil õpitakse tunnetama ja valitsema oma keha liikumisi ja liigutusi erinevatel tasanditel.

Heliakustiline teraapia    20 min                                                                10€

Heliravi  abil  saab taastada oma sisemise tasakaalu ja kehalise heaolu.

Kineositeipimine   5-30 min                                                                       10-25€

Kinesioteip on kangast ja akrüülliimist veniv teip, mida kasutatakse taastusravis ja spordimeditsiinis. Kinesioteip on väga paljude kasutusvõimalustega: fikseerib ja stabiliseerib, kiirendab keha verevoolutuse, lümfi ja ainevahetuse protsesse, säilitab paigaldamisel keha normaalse dünaamilise liikuvuse.

Virgutusvalgus 20 min 8€

Leevendab valguse puudusest tingitud hooajalist jõuetust ja masendust. Valgusteraapia toimib kui ohutu antidepressant. Eriti on valgusteraapia soovitav sügistalvel.Valgusravi toime saabub tavaliselt üsna kiiresti – mõndade inimeste puhul on see tuntav juba nädalaga, teistel paari nädala jooksul. Valgusteraapia toimimisel tunneb inimene taas energia ja elurõõmu teket, stressi sümptomid leevenduvad või kaovad täiesti. Valgusteraapia ei sobi ägedate silmahaiguste puhul.

UVB valgusravi 1 min – 4 min 5€

Häid tulemusi andev raviprotseduur erinevate nahahaiguste ja allergiliste kahjustuste puhul. Ravi tuleb kooskõlastada arstiga.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu