Spaa Hotell Rüütli

SPAA Hotell Meri

Tervis läbi vee

Charcot ehk jugadušš 15 min 10 €

Charcot dušš on tugeva survega ja suunatava veejoaga tehtav massaaž. Dušš on ergutav, parandab naha ja nahaaluste kudede verevarustust ja ainevahetust, toimib suurepäraselt ka tselluliidimassaažina. Charcot dušš ei sobi veenilaiendite ja tromboosiohu korral, ei ole soovitav ka rasedatele.

Veealune duššmassaaž 15 min 15 €

Veealune manuaalne massaaž stimuleerib vereringet ja leevendab lihaspingeid. Voolikust surve all tulevat veejuga juhtides masseeritakse kogu keha, alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnas. Vette lisatud meresool annab  vesimassaažile kõik merevee tervislikud omadused ja muudab hoolitsuse veelgi nauditavamaks.

Õlidispersioonvann 40 min 20€    

Vanni dispersioonseade pihustab aromaatse taime eeterlikud õlid ühtlaselt vette nii, et õli pindala vannis suureneb 2500 kordselt. Selle omapärase pihusti abil toimub õli täielik imendumine nahka. Vannis olete 20 minutit, vanni lõpus toimub kerge massaaž spetsiaalse kindaga. Seejärel kaetakse keha rätikutega ja klient lõõgastub lamades 20 minutit.

 Ürdipärlivann 15 min 10 €

Lõõgastav massaaživann aromaatsete ja hooldavate ekstraktidega stimuleerib vereringet ja rahustab meeli. Vann on eelkõige rahustava ja stressi maandava toimega. Soe vesi ja ravimtaimedest valmistatud erinevad ürdikontsentraadid pakuvad lõõgastust ja heaolutunnet.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu