Spaa Hotell Rüütli

Eripakkumised hoolitsustele

SOOLAKAMBRI 10x kaart erihinnaga 40€ (1 kord 5€)

Turguta oma tervist peale pikka viiruste perioodi soolakambris! Soolakamber tugevdab limaskestadega seotud immuunsüsteemi, vähendab hingamisteede turseid ja kergendab nohu korral hingamist. Samuti on soolakambril stressi vähendav mõju. Nahaprobleemide korral on sool leevendava toimega.


Kasuta aega optimaalselt!

Klassikaline pediküür + soojendavad parafiinkindad uus hind 40€ (tavahind 45€)

Klassikaline pediküür + kulmude modelleerimine ja värvimine uus hind 40€ (tavahind 44€)

Näohooldused 30 – 50 min + soojendavad parafiinkindad uus hind alates 40€ – 79€ (tavahind  alates 45€ – 85€)

Näohooldused 30 – 50 min + kulmude modelleerimine ja värvimine uus hind 40€ – 79€ (tavahind alates 44€ – 83€)

Näohooldused 30 – 50 min + ripsmete värvimine uus hind 33€ – 70€ (tavahind 36€ – 73€)


Näo- ja dekolteehooldus mudaga   40 min / 35€

Hoolduses kasutatakse naturaalset tervisemuda, mis on pärit Käina lahe maastikukaitsealalt Hiiumaal. Sobib kõikidele nahatüüpidele, sõltumata vanusest ja soost. Taastab naha loomuliku tekstuuri, tooni, elastsuse ja sära ning eemaldab kahjulikud toksiinid ka kõige sügavamates nahakihtides, asendades need kasulike toitainetega. Orgaaniline mineraalmuda sisaldab rikkalikult looduslikke bio-mineraale, mineraalsoolasid, lipiide ning amino-, fulvo, humiin- ja rasvhappeid, mis on väga olulised toetamaks tervislikku nahastruktuuri. See on unikaalne kombinatsioon naha sügavpuhastamiseks, taastamiseks ja tugevdamiseks. Hoolitsus hõlmab näo ja dekoltee koorimist, mudamaski ja vajadusel lõpetuseks kreemitamist. Maski toimimise ajal (10-15 min) saate nautida lõõgastavat kätemassaži.


Säraandev näohoolitsus (30€ / 30 min)

Säraandev näohoolitsus on kiire ja efektiivne hooldus, mille käigus kooritakse põhjalikult nägu ning kantakse nahale sobilik mask. Viimane tasakaalustab ja taastab naha vajadused. Hoolitsus algab näo puhastamise ja toniseerimisega, järgneb koorimine ja mask vastavalt näonahatüübile, hoolduse lõpetab sobiv silma- ja näokreem. Nahk jääb meeldivalt särav ja siidine, nahk on niisutatud ja niiskusvaesusest tingitud peened jooned minimeeritud.


Päevaspaa

Kingi endale üks teistmoodi päev ja põgene spaasse!

Paketti kuulub:

2 erinimelist spaa hoolitsust valikust

Garderoobikapp isiklike asjade hoidmiseks

Kõik lisaks ostetavad spaa teenused -20%

Paketi hind 20€ ühele inimesele.

Spaateenuste valik: 

Klassikaline massaaž (20min.), soojendavad parfiinkindad või-sokid, parafiin-osokeriitravi, veealune duššmassaaž, charcot dušš, ürdipärlivann, soolakoobas


Info ja broneerimine
(+372) 45 48 100
info@saaremaaspahotels.eu

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu