Spaa Hotell Rüütli

Mudahoolitsused

Järgides mudaravi traditsiooni kasutame oma hoolitsustes Saaremaa Mullutu Suurlahe mineraalsete ja orgaaniliste ainete poolest rikast muda;
Saaremaist tudraõli, mis sobib eriti neile, kellel on tundlik nahk ja Saaremaa puhtast loodusest pärit mett, mis mõjutab aktiivselt nahka.
Eestimaine turvas ravib probleemset nahka, kiirendab naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka.
Meie ainulaadsetest Mudahoolitsustest leiab endale sobiva igaüks.

Lokaalne mudaravi 15-20 min 15€

Soojendatud muda, mis on segatud tudraõli ja raviturbaga paigutatakse soovitud piirkonnale: turi, küünarliigesed, randmed, põlved või sääred.  Pärast hoolitsust on soovitav puhata. Näidustused: reumaatilised haigused, kroonilised liigese- ja lihaspõletikud, kroonilised nahahaigused (psoriaas).

Mudamassaaž 50 min 35€

Massaaži tehakse Saaremaa Mullutu lahe mineraaliderikka mudaga. Muda leevendab lihaspingeid ja nahaprobleeme, parandab vereringet ning toidab nahka jättes selle siidjaks.

Mudamaagia 50 min / 70 min 52€ 42€

Saaremaine Mullutu Suurlahe muda on oma mineraalse koostise poolest kõige kasulikum Eestimaa muda. Mudas sisalduvad mineraalained ja mikroelemendid stimuleerivad vereringet, langetavad vererõhku, vähendavad lihaspingeid ja aitavad liigeseprobleemide korral. Muda on ka tõhus vahend naha välimuse parandamiseks, kehamõõtude vähendamiseks, tselluliidiga võitlemiseks ja jääkainete väljutamiseks. Ravimudal on sügavpuhastav, niisutav, toitev ja surnud naharakke eemaldav toime. Hooldus algab kogu keha koorimisega meresoola sisaldava koorijaga ning massaažiga. Järgneb kehamähis, mis sisaldab Saaremaa puhtast loodusest pärit mett ja väärtuslikku muda. Tänu oma tervistavatele omadustele mõjutab mesi aktiivselt nahka – toniseerib, tugevdab ja mõjutab ainevahetust raku tasandil. Kehamähise toimimise ajal toimub rahustav peamassaaž. Pikema hoolduse lõpetab lõõgastav kehamassaaž eeterliku õliga.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu