Spaa Hotell Rüütli

Spaa Hotell Meri

Käte- ja jalgadehooldused

Klassikaline maniküür 60 min                                                                      25€

Terved ja hooldatud käed on pilkupüüdvad ja lisavad enesekindlust. Klassikaline kätehooldus sisaldab küünte ja küünenahkade töötlust, käelabade  kreemitamist. Soovi korral poleeritakse või lakitakse küüned.

Spa kätehooldus   75 min 35€

Hooldus sisaldab klassikalist maniküüri ja hellitavat heaoluhooldust. Vastavalt Teie naha seisukorrale valime sobiva koorija ja maski. Õrnatoimelised koorijad muudavad naha siidiseks ja sügavniisutav mask taastab naha elastsuse ja noorendab nahka. Hoolduse lõpetab rahustav käemassaaž kuni küünarnukini. Soovi korral poleeritakse või lakitakse küüned.

Klassikaline pediküür 60 min                                                                      30€

Hooldus algab aroomiteraapilise ja nahka pehmendava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned ja hooldatakse nahapaksendid. Jalalabade kreemitamine ja masserimine taaselustab nahka ja eemaldab pinged. Soovi korral poleeritakse või  lakitakse küüned.

Probleemsete jalgade pediküür 60 min                                              35€

Hoolitsus on mõeldud probleemsetele jalgadele, millel on paksenenud küüned, tugevad kannapaksendid ning lõhenenud kannad. Hooldus algab aroomiteraapilise ja nahka pehmendava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned ja hooldatakse nahapaksendid. Jalalabade kreemitamine masseerivate liigutustega taaselustab nahka ja leevendab pingeid.

Spaa jalahooldus   90 min                                                                      45€

Luksuslik jalahoolitsus algab aroomiteraapilise ja nahka pehmendava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned ja küünenahad. Õrnatoimeline koorija koos sügavniisutava ja antioksüdantide rikka jalamaskiga taastab naha niiskusesisalduse ja annab nahale noorusliku sära. Hoolitsuse lõpetab rahustav jalamassaaž, kliendi soovil poleeritakse küüned. Hoolitsuse tulemuseks on kerged ja kaunid jalad.

Spa jalahooldus ei ole soovitav beebiootel naistele.

Samuti ei ole soovitav peale hooldust küüsi lakkida, kuna küüntesse imendunud õli ei lase lakil kuivada ja lakk ei jää püsima.

Väsinud jalgade hooldus sooja küünlaõli massaažiga     30 min                       20€

Lõõgastav hooldus jalgadele, kus kooritakse jalgu piparmündi koorijaga (põlvedeni), seejärel masseritakse jalgu (põlvedeni) sooja küünlaõliga. Hoolitsuses ei korrastata küüsi ega paksendeid kandadel.

Küünte lakkimine   15 min                                                                                              5€

Küünte lakkimine geellakiga 60 min                                                                      20€

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu