Spaa Hotell Rüütli

Spaa Hotell Meri

Massaažid

Klassikaline massaaž 30 min/40 min/60 min               35€  28€  20€

Klassikaline massaaž leevendab lihaspingeid, parandab vereringet ja soodustab ainevahetust. Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Kasutatakse lihaspingete ja unehäirete korral, samuti stressi maandamiseks. Massaaži ei tohi teha kui on kõrgenenud vererõhk, veenilaiendid, nahahaigused või palavik.

Mudamassaaž 50 min                                                                      25€

Massaaži tehakse Saaremaa Mullutu lahe mineraaliderikka mudaga. Muda leevendab lihaspingeid ja nahaprobleeme, parandab vereringet ning toidab nahka jättes selle siidjaks.

Aroomimassaaž 60 min                                                                      40€

Aroomimassaaž on iidne ravimise ja tervendamise kunst, mis tasakaalustab meeli ja toidab keha. Kerged massaaživõtted koos naturaalsete eeterlike õlidega leevendavad mitmeid probleeme. Aroomimassaaž sobib stressi, lihaspingete, vererõhu kõikumiste, unetuse, üleväsimuse, ärevuse ja veel mitmete emotsionaalsete seisundite tasakaalustamiseks. Eeterlikud õlid on nahale ka suurepäraseks maskiks, mis pinguldavad, toidavad ja parandavad naha elastsust.

Meemassaaž 60 min                                                                      40€

Meemassaaž on üks Tiibeti iidsetest ravimassaažidest.
Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat ning naha kaudu imendudes annab mesi edasi oma head raviomadused. Lõpptulemusena paraneb füüsiline vorm ja ainevahetus, puhastuvad energiakanalid.
Meemassaaž parandab naha, nahaaluse koe ja lihaste vereringet, aitab muuta nahka elastsemaks ja siidisemaks, omab efektiivset tselluliidivastast toimet. Mesi absorbeerib mürkaineid ja kiirendab nende väljumist organismist. Hea tulemus saavutatakse seljahaiguste, liigespõletike, külmetushaiguste, ainevahetushäirete ja tselluliidi korral. Ei sobi meeallergia korral.

Tiibeti massaaž soojade kubudega 60 min                                   40€

Soojade soolakubudega tehtav massaaž, mis ergutab pindmist vereringet ja viib jääkained organismist välja, samal ajal silendab nahka. Soojakubud kiirgavad soojust, mis avaldavad soodsat mõju lihastele. Täiuslik stressivastane hooldus, mis sobib nii meestele kui naistele.

Massaaživoodi VelusJet 20 min                                                          13€

VelusJet on uue põlvkonna veealuse massaaži seade, milles on ühendatud

ainulaadne kooslus vee, soojuse ja massaaži jõust. VelusJet aitab vähendada lihaspingeid, parandada ainevahetust, aktiveerida lümfidrenaaži, tugevdada pehmet koestruktuuri, parandada enesetunnet ja suurendada heaolu.

Meditsiiniline teraapiline massaažiseade kombineerib soojaravi, klassikalise ja

veealuse massaaži ravitoimed.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu