Spaa Hotell Rüütli

Spaa Hotell Meri

Spaa hoolitsused kehale

Kehakoorimised ja –mähised

Kehakoorimine meresoola- või suhkrukoorijaga  30 min                       25€

Keha koorimine aroomisoola või suhkruga on suurepärane kombinatsioon massaažist ja kehahooldusest. Te saate ise valida sobivaima koorija. Soola või suhkru ja õli seguga tehtav massaaž koorib ja silendab nahka, stimuleerib vereringet, elimineerib toksiine ning on dreenivatoimega – soolad imavad organismist üleliigse vedeliku.

Kehakoorimine massaažiga 60 min                                                          37€

Kooriv massaaž aroomisoola või suhkruga on suurepärane kombinatsioon massaažist ja kehahooldusest. Te saate ise valida sobivaima koorija. Hoolduse lõpetab kogu keha massaaž aromaatse massažipalsamiga. Hoolitsus sobib ka meestele.

Kauni silueti saladus

Mudamaagia 50 min/ 75 min    45 € 39 €

Saaremaine Mullutu Suurlahe muda on oma mineraalse koostise poolest kõige kasulikum Eestimaa muda. Selles sisalduvad mineraalained ja mikroelemendid stimuleerivad vereringet, langetavad vererõhku, vähendavad lihaspingeid ja aitavad liigeseprobleemide korral. Muda on ka tõhus vahend naha välimuse parandamiseks, kehamõõtude vähendamiseks, tselluliidiga võitlemiseks ja jääkainete väljutamiseks. Ravimudal on sügavpuhastav, niisutav, toitev ja surnud naharakke eemaldav toime. Hooldus algab kogu keha koorimisega meresoola sisaldava koorijaga ning massaažiga. Järgneb kehamähis, mis sisaldab Saaremaa puhtast loodusest pärit mett ja väärtuslikku muda. Tänu oma tervistavatele omadustele mõjutab mesi aktiivselt nahka – toniseerib, tugevdab ja mõjutab ainevahetust raku tasandil. Kehamähise toimimise ajal toimub rahustav peamassaaž. Pikema hoolduse lõpetab lõõgastav kehamassaaž eeterliku õliga.

Lõõgastav kehahooldus 45 min                                                           39€

Kehahooldus sisaldab kogu keha koorimist mangoekstrakti ja pruuni suhkru koorijaga. Kehale kantakse energiat andev essents, nahk jääb pehmeks ja siidiseks. Hoolitsuse lõpetab rahustava eeterliku õliga massaaž, mille tulemusel on lihased lõõgastunud ja pinged kehas maandatud.

Tselluliidivastane kehahooldus 45 min                                   39€

Kehahooldus sisaldab kogu keha koorimist mangoekstrakti ja pruuni suhkru koorijaga. Kehale kantakse masseerivate liigutustega salendav essentsõli, mis aitab lõhustada tselluliiti. Järgmisena kantakse kehale kreem ning tselluliidivastane seerum. Tulemuseks saledam figuur, toniseeritud ja siidine nahk. Pärast hoolitsust ei ole soovitav võtta vähemalt 6 tundi vee protseduure.

Kehahooldus lapseootel emale  45 min                                   35€

Hoolitsus on mõeldud beebiootel emale ning sisaldab keha koorimist ja kerget massaaži. Hoolduse lõpetab kõhu kreemitamisega venitusarmide ennetamiseks. Hoolduses  kasutatavad tooted niisutavad nahka ja taastavad naha elastsuse. Tulemuseks on pehme, särav ja sile nahk.

Lõõgastav hooldus ülakehale    30 min                                             25€

Hoolitsus on mõeldud pinges ülakehaga klientidele, kes vajavad lõõgastust nii õlavöötmele kui kaelale. Esmalt kooritakse masseerivate liigutustega surnud naharakud, koorimise tulemusena paraneb vereringe. Seejärel masseeritakse ülakeha niisutava ning pingeid leevendava massaažikreemiga. Hoolitsuse lõpuks kantakse kehale aromaatne energiat andev kehasprei, mis annab tugeva lõhnaemotsiooni.

Väsinud jalgade hooldus   30 min                                                       35€

Hoolitsus lahendab väsinud jalgade probleemi koheselt ja pikaajaliselt.  Alustuseks kooritakse jalgu spetsiaalselt vereringet ergutava koorijaga, tulemusena kaob koheselt väsimus. Jalgu kreemitatakse masseerivate liigutustega energiat andva kreemiga ning jalgadele kantakse rahustav essentsõli. Lõpetuseks määritakse jalgadele õrn, rahustav ja värskendav geel, mis hoiab jalad kaua kerged.

Pressoteraapia       30 min/45 min/60 min                                      30€  20€  15€

Pressoteraapia ühendab endas kudede füsioloogilise drenaaži ja massaaži tervendava mõju põhimõtteid. Aitab vabaneda erineva päritoluga tursetest, vähendada oluliselt keha mõõtmeid, võidelda efektiivselt tselluliidi ja rasvumisega ning kaotada naha lõtvus, muutes selle pringiks ja siledaks.

Pressoteraapia vastunäidustused:

 • hiljuti läbipõetud tromboos, tromboflebiit
 • ägedad põletikud, mädanikud
 • luumurrud
 • rasedus alates 4. kuust
 • südame-veresoonkonna puudulikkuse 2.B-3. Staadium
 • südame turse
 • neerupuudulikkus neeru turse
 • maksahaigustega kaasnevad tursed
 • pahaloomulised kasvajad
 • healoomulised kasvajad, millel on kalduvus suureneda
 • tuberkuloos
 • diabeetiline mikro- ja makroangiopaatia
 • nahahaigused
 • menstruatsioon

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu