Spaa Hotell Rüütli

Spaa Hotell Meri

Spaa hoolitsused näole

 

Lõõgastav näohooldus massaažiga   30 min                                               30€

Lõõgastava massaažiga näohoolitsus sobib igaühele, kes soovib taastada kauni, särava ja elastse naha. Näomassaaž parandab vere-ja lümfiringet, naha ainevahetust ning hapnikuga varustamist. Hoolitsus algab näo puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb massaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale silmaümbruse-ja näokreem. Nahk jääb siidine ja sile ning niisutatud ja pehme.

Säraandev näohooldus   30 min                                                                      30€

Kiire ja efektiivne hooldus, mille käigus kooritakse põhjalikult nägu ning kantakse nahale sobilik mask. Viimane tasakaalustab ja taastab naha vajadused. Hoolitsus algab näo puhastamisega ja toniseeritakse, järgneb koorimine ja mask vastavalt näonahatüübile, hoolduse lõpetab sobiv silma- ja näokreem. Nahk jääb meeldivalt särav ja siidine, nahk on niisutatud ja niiskusevaesusest tingitud peened jooned minimeeritud.

Klassikaline mosaiiknäohooldus 45 min                                                      42€

Klassikaline näohooldus, mis teostatakse vastavalt nahatüübile. Nahk puhastatakse, järgneb koorimine ja mask   vastavalt nahatüübile, hoolduse lõpetab näonahale sobiv seerum ning näo-ja silmakreem. Hoolduse käigus keskendutakse näonaha põhilistele vajadustele.             

Näo ja dekolteehooldus meega  40 min                                                                    30€

Hoolitsus algab näo puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb koorimine,  meega massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Mesi edendab ainevahetust ja vereringet, puhastab ja uuendab nahka, muudab selle pehmeks ja terveks, lõdvestab valulikke ja kangeid lihaseid. Lõpetuseks kantakse nahale silmaümbruse-ja näokreem.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu