Spaa Hotell Rüütli

Spaa Hotell Meri

Tervis läbi vee

Charcot ehk jugadušš 15 min 10 €

Charcot dušš on tugeva survega ja suunatava veejoaga tehtav massaaž. Dušš on ergutav, parandab naha ja nahaaluste kudede verevarustust ja ainevahetust ning toimib suurepäraselt ka tselluliidimassaažina. Charcot dušš ei sobi veenilaiendite ja tromboosiohu korral, ei ole soovitav ka rasedatele.

 Veealune duššmassaaž 15 min 15 €

Veealune manuaalne massaaž stimuleerib vereringet ja leevendab lihaspingeid. Surve all voolikust tulevat veejuga juhtides masseeritakse kogu keha, alustades jalgadest ja lõpetades kaelapiirkonnaga. Vette lisatud meresool annab massaažile kõik merevee tervislikud omadused ja muudab hoolitsuse veelgi nauditavamaks.

Õlidispersioonvann 40 min 20€ 

Vanni dispersioonseade pihustab aromaatse taime eeterlikud õlid ühtlaselt vette nii, et õli pindala vannis suureneb 2500 kordselt. Selle omapärase pihusti abil toimub õli täielik imendumine nahka. Vannis olete 20 minutit, vanni lõpus toimub kerge massaaž spetsiaalse kindaga. Seejärel kaetakse keha rätikutega ja klient lõõgastub lamades 20 minutit.

Massaaživann „Atlantis“ 20 min 10€

Massaaž algab jalgadest ja lõpeb kaelal, nagu teeks seda kogenud masseerija. 172 juga, mis on anatoomiliselt kohandatud keha refleksipiirkondadele, teevad kliendile vee ja õhu massaaži. Meeldiv ja rahustav vibratsioon-survemassaaž elustab, ergutab, parandab vereringet ja kindlustab hea enesetunde.

Keerisvann jalgadele 15 min 8€

Õrnalt masseeriv, vereringet parandav, turseid vähendav ja valu leevendav vann jalgadele. Jalad on kuni põlvini spetsiaalses vannis, kus seintes olevatest avadest tulevad veejoad panevad vee pöörlema. Taastab jalalihaste jõudu, parandades verevarustust ka nn. “rahututes jalgades”, leevendab lihaspingeid. Sobib ka inimestele, kellele on üldvann vastunäidustatud.

Ürdipärlivann 15 min 10 €

Lõõgastav massaaživann aromaatsete ja hooldavate ekstraktidega stimuleerib vereringet ja rahustab meeli. Vann on eelkõige rahustava ja stressimaandava toimega. Soe vesi ja ravimtaimedest valmistatud erinevad ürdikontsentraadid pakuvad lõõgastust ja heaolutunnet.

SpaJet kapslihooldus tselluliidiprogrammiga 50 min/90 min  55€ 35€

Hoolitsuse vältel lamate SPA-Jet kapslis. Kapslisse lisatakse lõhnakontsentraati ja toimub programm, mis sisaldab infrapuna-aurusauna, värviteraapiat, Vichy ja šoti dušši, vesi- ja vibromassaaži seljale ning jalgadele.
Keha koorimine ja -mask (tselluliidi või stressi). Pikema hoolduse puhul järgneb massaaž.

Spetsiaalne hooldus meestele  50 min/90 min  55€ 35€                            

Meestele mõeldud lõõgastav hooldus SPA-Jet kapslis. Protseduur toimub SPA-Jet kapslis lamades. Kapslisse lisatakse lõhnakontsentraati ja valitakse programm, mis sisaldab infrapuna-aurusauna, värviteraapiat, Vichy ja šoti dušši, vesi ja vibromassaaži seljale ning jalgadele. Keha koorimine, kehamask. Pikema protseduuri puhul lisandub massaaž.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu