Spaa Hotell Rüütli

Füsioteraapia protseduurid

Füsioteraapilised protseduurid 5€

Fonoforees on erinevate salvidega tehtav lokaalne ultraheliravi, mis parandab põletikku ja vähendab liiges- ja lihaskontraktuuride tekkimist. Aparaatne füsiaatriline ravikuur määratakse vaid arsti poolt.

Magnetravi sobib väga hästi tursete raviks, parandades paikselt venoosset vereringet ja lümfiringet. Aparaatne füsiaatriline ravikuur määratakse vaid arsti poolt.

Inhalatsioonid erinevate ravimitega on kroonilise bronhiidi ja astma ägenemisel väga efektiivsed, laiendades bronhe, parandades põletikku ja lahtistades röga. Inhalatsioon soojade aurudega on sobiv kõri ja hingetoru põletike puhul, ka lihtsa külmetuse raviks. Aparaatne füsiaatriline ravikuur määratakse vaid arsti poolt.

Laserravi infrapunase impulsslaseriga annab hea tulemuse mitmete ägedate ning krooniliste põletike puhul liigestes ja lihastes vaigistades valu, alandades turset, parandades liigeste ja lihaste talitlust. Aparaatne füsiaatriline ravikuur määratakse vaid arsti poolt.

Laserravi magnetlaseriga on tulemuslik just liigeshaiguste ja säärehaavandite ravis. Impulssvoolude laiast valikust valib arst konkreetsele patsiendile sobiva ravi. Efektiivne ravi lihas- ja liigesvalude puhul, stimuleerib halvatud lihaseid. Aparaatne füsiaatriline ravikuur määratakse vaid arsti poolt.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu