Spaa Hotell Rüütli

Massaažid

Stressivastane massaaž 30 min / 60 min45€30€

Tõeline spaanauding energiast pakatavate sidruni, lavendli ja tüümiani lõhnanootidega,.
Hooldus pakub ülimat lõõgastust ning vabastab keha ja meeled ka kõige suurematest pingetest. Manuaalsed massaaživõtted on inspireeritud erinevatest massažiliikidest nagu Maori „Lomi-lomi“,  Jaapani Shiatsu ja Rootsi massaaž.

Hoolduse järgselt on keha energiatasakaal taastunud, meeled on puhanud ning lihaspinged vähenenud. Nahk on sametiselt pehme.

Klassikaline massaaž 30 min/40 min/60 min              39€32€25€

Klassikaline massaaž leevendab lihaspingeid, parandab vereringet ja soodustab ainevahetust. Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Kasutatakse lihaspingete ja unehäirete korral, samuti stressi maandamiseks. Massaaži ei tohi teha kui on kõrgenenud vererõhk, veenilaiendid, nahahaigused või palavik.

Mudamassaaž  50 min 35€

Massaaži tehakse Saaremaa Mullutu lahe mineraaliderikka mudaga. Muda leevendab lihaspingeid ja nahaprobleeme, parandab vereringet ning toidab nahka jättes selle siidjaks.

Aroomimassaaž 60 min 43€

Aroomimassaaž on iidne ravimise ja tervendamise kunst, mis tasakaalustab meeli ja toidab keha. Kerged massaaživõtted koos naturaalsete eeterlike õlidega leevendavad mitmeid probleeme. Aroomimassaaž sobib stressi, lihaspingete, vererõhu kõikumiste, unetuse, üleväsimuse, ärevuse ja veel mitmete emotsionaalsete seisundite tasakaalustamiseks. Eeterlikud õlid on nahale ka suurepäraseks maskiks, mis pinguldavad, toidavad ja parandavad naha elastsust.

Tiibeti massaaž soojade kubudega 60 min 52€

Soojade soolakubudega tehtav massaaž, mis ergutab pindmist vereringet ja viib jääkained organismist välja, samal ajal silendab nahka. Soojakubud kiirgavad soojust, mis avaldavad soodsat mõju lihastele. Täiuslik stressivastane hooldus, mis sobib nii meestele kui naistele.

Rahustav massaaž peale ja õlavöötmele 30min                                                                                 30€

See on energeetiline massaaž, mida teostatakse aroomiõlidega, masseerides energialiine ja -punkte. Hoolitsus haarab nii õlad, käsivarred kui ka kaela ja pea. Klient tajub juba massaaži kulgemise käigus väga suurt lõõgastust. Peamassaažil on energiat stabiliseeriv efekt, see on depressioonivastane ning parandab vere- ja lümfiringet.

Laste massaaž (kuni 12 a) 20 min 15 €

Massaaživoodi VelusJet   20 min                                                                 13€

VelusJet on uue põlvkonna veealuse massaaži seade, milles on ühendatud ainulaadne kooslus vee, soojuse ja massaaži jõust. VelusJet aitab vähendada lihaspingeid, parandada ainevahetust, aktiveerida lümfidrenaaži, tugevdada pehmet koestruktuuri, parandada enesetunnet ja suurendada heaolu. Meditsiiniline teraapiline massaažiseade kombineerib soojaravi, klassikalise ja veealuse massaaži ravitoimed.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu