Spaa Hotell Rüütli

Spaa klassika

Soolakamber 30 min 5 €

Tugevdab limaskestadega seotud immuunsüsteemi, vähendab hingamisteede turseid ja kergendab nohu korral hingamist. Samuti on soolakambril stressi vähendav mõju. Nahaprobleemide korral on sool leevendava toimega. Soolakoobas ei sobi ägedate ja kõrge palavikuga kulgevate viirushaiguste, raske astmahoo, südamepuudulikkuse, neeruhaiguste, ägedas staadiumis kopsuhaiguste, tuberkuloosi, väga tugeva hingamispuudulikkuse ja ravimata kõrge-vererõhutõve puhul.

Heliakustiline teraapia    20 min                                                                10€

Heliravi  abil  saab taastada oma sisemise tasakaalu ja kehalise heaolu.

Virgutusvalgus 20 min 8€

Leevendab valguse puudusest tingitud hooajalist jõuetust ja masendust. Valgusteraapia toimib kui ohutu antidepressant. Eriti on valgusteraapia soovitav sügistalvel.Valgusravi toime saabub tavaliselt üsna kiiresti – mõndade inimeste puhul on see tuntav juba nädalaga, teistel paari nädala jooksul. Valgusteraapia toimimisel tunneb inimene taas energia ja elurõõmu teket, stressi sümptomid leevenduvad või kaovad täiesti. Valgusteraapia ei sobi ägedate silmahaiguste puhul.

Soojendav parafiin – osokeriit   20 min                                                       13€

Parafiin-osokeriitravi on pindmine soojusravi ja toimib paikselt liigeste ja lihaste vaevuste puhul. Lõõgastab lihaseid, parandab naha ja nahaaluskoe verevarustust, laiendab reflektoorselt veresooni ka sügavamal lihastes ning liigestes, leevendub valu. Protseduuril kasutatakse parafiini ja loodusliku osokeriidi ehk mäevaha segu. Osokeriidi lisamine hoiab segu kauem soojana. Looduslikel eeterlikel õlidel osokeriidis on väga tervistav toime.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu