Spaa Hotell Rüütli

Tervis läbi vee

Charcot ehk jugadušš 15 min 15€

Charcot dušš on tugeva survega ja suunatava veejoaga tehtav massaaž. Dušš on ergutav, parandab naha ja nahaaluste kudede verevarustust ja ainevahetust, toimib suurepäraselt ka tselluliidimassaažina. Charcot dušš ei sobi veenilaiendite ja tromboosiohu korral, ei ole soovitatav ka rasedatele.

Veealune duššmassaaž 15 min 17€

Veealune manuaalne massaaž stimuleerib vereringet ja leevendab lihaspingeid. Voolikust surve all tulevat veejuga juhtides masseeritakse kogu keha, alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnas. Vette lisatud meresool annab vesimassaažile kõik merevee tervislikud omadused ja muudab hoolitsuse veelgi nauditavamaks.

Õlidispersioonvann   40 min                                                                       22€  

Vanni dispersioonseade pihustab aromaatse taime eeterlikud õlid ühtlaselt vette nii, et õli pindala vannis suureneb 2500 kordselt. Selle omapärase pihusti abil toimub õli täielik imendumine nahka. Vannis olete 20 minutit, vanni lõpus toimub kerge massaaž spetsiaalse kindaga. Seejärel kaetakse keha rätikutega ja klient lõõgastub lamades 20 minutit.

Ürdipärlivann   15 min                                                                               13€  

Lõõgastav massaaživann aromaatsete ja hooldavate ekstraktidega stimuleerib vereringet ja rahustab meeli. Vann on eelkõige rahustava ja stressi maandava toimega. Soe vesi ja ravimtaimedest valmistatud erinevad ürdikontsentraadid pakuvad lõõgastust ja heaolutunnet.

Massaaživann „Atlantis“   20 min                                                               15€

Massaaž algab jalgadest ja lõpeb kaelal. 172 juga, mis on anatoomiliselt kohandatud keha refleksipiirkondadele, teevad teile vee ja õhu massaaži. Meeldiv ja rahustav vibratsioon-survemassaaž elustab, ergutab, parandab vereringet ja kindlustab hea enesetunde.

Keerisvann jalgadele   15 min                                                                    10€    

Õrnalt masseeriv, vereringet parandav, turseid vähendav ja valu leevendav vann jalgadele. Jalad on põlvini spetsiaalses vannis ning seintes olevatest avadest tulevad veejoad panevad vee pöörlema. Taastab jalalihaste jõudu, parandades verevarustust ka nn. rahututes jalgades, leevendab lihaspingeid. Sobib ka neile, kellele on üldvann vastunäidustatud.

Magneesiumiga keerisvann jalgadele  20 min               13€

Jalavann, kus vannilisandiks on magneesiumihelbed. Õhu- ja veedüüsidega masseerides omastab organism tõhusamalt magneesiumi. Organism saab lisaenergiat, magneesium aitab leevendada stressi, unetust, lihasevalusid, jalavalusid ja –krampe.

*Ostes kolm ja enam hooldust kuurina on vanni hinnaks 10€!

Jalahooldus magneesiumiga    40 min                             22€

Hoolitsus algab keerisvanniga kuhu on lisatud magneesiumi helbed, seejärel kooritakse kergelt jalad kuni põlvedeni magneesiumikoorijaga, lõpetuseks kantakse jalgadele magneesiumigeel ning jalad puhkavad soojades sokkides kuni geel imendub. Organism saab lisaenergiat, magneesium aitab leevendada närvilisust, stressi, unetust ja lihasvalusid-ja krampe.

Spaateenuste info ja broneerimine
(+372) 45 48 155
spa@saaremaaspahotels.eu